KONST / Litografier / Färglitografi 12872062

nr 1287 2062

Bertil Berg

(f. 1935), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 44/75. Motivet: 56x39 cm

Bertil Berg, svensk målare och skulptör född i Göteborg 1935.

Utrop:

500 kr

måndag 11 november 2019
kl 20:14:22

Bertil Berg

Läs mer om Bertil Berg